Güncel
  • Türkiye

"Engelsiz Hayatım" zorlukların kaldırılması ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi için çabalıyor...

ENGELSİZ HAYATIM'ın amacı dünyadaki engelli insanlarımızın yaşadıkları zorlukları gözler önüne sermek, onlara faydalı bilgiler sunmak, Engelli vatandaşlarımız için gelişen teknolojileri takip etmek, hayattan daha fazla zevk alabilmeleri için dünya engelli sporları hakkında bilgi vermek, yaşadıkları ülkenin engellilere sunduğu avantajları tanıtmak ve yardıma muhtaç engelli insanlarımızın hayat hikayelerini dünyaya duyurup gerekli destekleri almalarını sağlamaktır.

Bu konular üzerine yayınlar yapıp, Türkiye ve diğer ülkelerdeki yardım kuruluşları ve engelli derneklerine ulaşıp vatandaşlarımızın seslerini duyurmayı hedefliyoruz.

Siz de engelli bir birey iseniz bizimle hayat hikayenizi, başarılarınızı ve hedeflerinizi paylaşabilirsiniz. Ve dilerseniz hayat hikayenizi, başarılarınızı ve hedeflerinizi "ENGELSİZ HAYATIM"'da paylaşabiliriz.

"www.engelsizhayatim.com"'da bulunan bazı makale ve haberler başka sitelerden alıntıdır. Örneğin; Bazı spor haberleri http://www.tossfed.gov.tr/ sitesinden izin alınarak hiçbir değişiklik yapılmadan kaynak gösterilerek yayınlanmaktadır. Bazı makaleler de yabancı sitelerden kaynak gösterilerek Türkçe'ye çevrilerek yayınlanmaktadır. Asıl amacımız bilgi paylaşımıdır. Dünya'daki Teknoloji, Spor ve dahasını araştırarak daha fazla vatandaşımıza ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu yüzden sitemizde KAYNAK gösterilmiş makale ve haberlerimizi görebilirsiniz. Kaynakları da ziyaret ederek, o siteleri de inceleyerek daha fazla bilgiye de ulaşma imkanınız olacaktır.

Engelsiz bir hayat yaşamak herkesin hakkı. Herkesin sorunu farklı fakat çözümsüz birşey yok.