Güncel
news-details
Teknoloji

Invacare Orion ve Comet Scooterları: Güvenli, Rahat ve Hızlı

Invacare Orion ve Comet Scooterları: Güvenli, Rahat ve Hızlı

Hem Invacare Orion hem de Comet scooterları odak noktasını güvenlik, güvenilirlik, konfor ve hız üzerinde tutar.

İhtiyaçlarınızı karşılamak için mağazaya gitmek veya açık hava parkında maceraya atılmak istediğiniz zaman Orion ve Comet ile gitmek istediğiniz yere hızlı, rahat ve aklınızda hiç bir soru olmadan güle güle gidebilirsiniz.

Invacare Orion

Orion, ergonomiyi tasarım ile birleştirir ve güvenli ve kolay bir sürüş sağlayan birçok özellik içerir. Orion tasarımının odak noktası güvenlik ve güvenilirliktir ve sağlam ve dayanıklı bir hareketlilik seçeneği olarak bilinir.Orion, güçlü bir motor, büyük tekerlekler ve tamamen dağınık bir şasiye sahiptir, bu da engebeli arazide bile rahat ve pürüzsüz bir sürüş sağlar. Büyük piller gücü kaybetme konusunda endişelenmeden evden çıkmanın keyfini sağlar. DUAL-ampul farlar ve ağır fren lambaları ilave güvenlik sağlar.

  • Güvenilebilirlik

Orion, virajlarda dolaşırken hızı otomatik olarak azaltan bir elektronik hız azaltma özelliğine sahiptir. Bu, her zaman güvenliğinizi ve rahatınızı sağlar. Pilin şarj edilmesi gerektiğinde, akıllı elektronik sistem görsel ve sesli uyarılar verir. Sürüş modundan çıkarılırsa, iki kademeli bir kaldırma kolu, scooter'ın serbest hareket etmesini önleyecektir. En yüksek standartları karşılamak için Orion  bağımsız bir Alman laboratuvarında kapsamlı testlerden geçmiştir.

  • Basitlik

Orion güvenilir ve servisi kolaydır. Bunun nedeni sadece en kaliteli bileşenlerin kullanılmasıdır . Üst kapağı çıkararak piller, elektronik parçalar ve kablolara kolayca erişebilirsiniz. Akü ve elektronik cihazlar bozulmayı önleyen korumaya sahiptir.

Invacare Comet

Invacare Comet, sağlam ve güvenilir olarak bilinir. Bu güvenli ve hızlı scooter, her koşulda güvenebilme yeteneği ile ön plandadır. İster süpermarkette ister bahçenizde dolaşın, Comet hızlı bir şekilde, gönül rahatlığıyla gitmek istediğiniz yere ulaşacaktır.Hem sürüş konumunuzu ayarlamanıza hem de otururken hedef etkinliklerin tadını çıkarmanıza olanak veren yumuşak, döner bir oturağa sahiptir. Bu sandalye, dayanıklı ve açık hava etkinlikleri için donatılmıştır.

  • Güvenli, Kontrollü Bir Sürücü

Comet'in büyük tekerlekleri, güçlü bir motoru ve şasinin hem önünde hem de arkasında ayarlanabilir bir süspansiyon sistemi var. Orion gibi, Comet de bir elektronik hız azaltma özelliğine sahiptir. Ayrıca, pil azaldığında görsel ve sesli uyarılar içerir.  DUAL-ampul farları ve ağır iş fren lambaları ek güvenlik sağlar.

  • Kullanım kolaylığı

Comet'in Orion'a benzer özellikleri vardır, çünkü üst kısımları çıkararak servis edilebilir parçalara kolayca erişilebilir. Ayrıca elektronik bileşenler için sıçrama koruyucusu vardır ve bağımsız bir Alman laboratuarında test edilmiştir. Comet'in bir diğer özelliği, bir ampul patladığında diğerinin işlevsel şekilde çalışmasıdır.

Özellikleri ve aksesuarları

Invacare Orion ve Comet'in her ikisi de geniş bir özellik ve aksesuar yelpazesine sahiptir. Her bireyin ihtiyaçlarına uygun şekilde ayarlanabilir. Ergonomik direksiyon ellerde ve kollarda yorulmayı önler. El freni hemen frenlemeyi mümkün kılar. Fren lambaları , insanların scooterların yavaşladığı hususunda uyarır. Orion ayrıca, scooter'ın kazayla serbestçe dönmesini ve otomatik hız düşürmeyi  engelleyen iki adımlı bir kaldıracı kaldırarak, ek güvenlik için virajlarda hızı azaltır.

Kaynak : https://www.invacarescooter.com/ireland-en/

Bu makaleyi paylaşabilirsiniz!

author

By Enes

Site Yöneticisi

Dünya'nın hangi ülkesinde olursa olsun engelli insanlarımızın daha rahat yaşamaya hakları vardır. Bunun için öncelik belirtmeden engeli ne olursa olsun o engelleri kaldırmaya yardımcı olmalıyız. Engeller aşılamaz değildir, yeter ki çaba sarf edilsin.