Güncel
news-details
Spor

Tokyo 2020, Paralimpik Resmi Destekçisi olarak Ottobock SE & Co. KGaAyı Ağırladı

Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarının Tokyo 2020 Organizasyon Komitesi (Tokyo 2020) bugün, Ottobock SE & Co. KGaA'yı (Ottobock) “Terapötik Tıbbi Cihazlar, Rehabilitasyon ve Mobil Sağlık Ürünleri ve Exoskeleton” kategorisinde Tokyo 2020 Paralimpik Resmi Destekçisi olarak ağırladı. Ek olarak, Tokyo 2020 Paralimpik Ortaklarının toplam sayısını 63'e çıkardı..

Yurtiçi sponsorluk programının üçüncü aşaması olan Tokyo 2020 Paralimpik Resmi Destekçisi olarak, Ottobock, Tokyo 2020 Paralimpik Oyunlarının başarılı bir şekilde teslim edilmesinde değerli destek sağlayacaktır.

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları sırasında Ottobock, teknik servisini on altıuncu kez tüm sporculara sunacak. Hem spor hem de günlük cihazlar tamir edilecektir. Bu, sporcuların yarışmalarına tamamen konsantre olmalarına ve performanslarından en iyi şekilde yararlanmasına olanak tanır. Deneyimli bir O & P profesyoneli, tekerlekli sandalye uzmanı ve kaynakçıdan oluşan 100 kişilik uluslararası bir ekip, milliyetlerine ve mevcut cihazlarına bakılmaksızın tüm sporculara ücretsiz destek sağlayacaktır. Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları sırasında 18.000 tonluk ekipman ve makine ile 15.000 yedek parça kullanan yaklaşık 2 bin onarımın gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

Tokyo 2020 Başkanı Yoshiro Mori, Ottobock'un katılımını memnuniyetle karşıladı, “Tıp teknolojisinde en son ürünleri sunan bir Tokyo 2020 Paralimpik Resmi Destekçisi olarak Ottobock'a sahip olmaktan çok memnunuz. Ottobock, önceki Oyunlardaki sporculara destekleri ve prostetik bileşenlerin hizmetlerini sunarak en iyi performanslarında yardımcı oldu. Onların yardımı ile, para sporcularının performanslarına odaklanabilecekleri en iyi Oyunlar ortamını hazırlayacağız. ”

Ottobock Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Hans Georg Näder, “Japonların Paralimpik sporları için coşkusu çok büyük ve ben sadece Japonya'da hissedilmeyecek bir tutkuyla Tokyo 2020 Paralimpik Oyunlarını sabırsızlıkla bekliyorum. ama dünya çapında izleyiciler tarafından. Ottobock, Asya'ya, halkına güçlü bir bağlılık ve bölgenin büyümesi ile uzun bir geçmişi vardır. 1999 yılında protez ve ortotik bakımı tanıttık ve o günden bu yana gelişimine öncülük ettik. Paralimpik angajmanımız, şirketin DNA'sının bir parçası ve Tokyo 2020'ye dönüşüyor. Paralimpik Resmi Destekleyici, hem bölgeye hem de Paralimpik spora olan bağlılığımızın doğal bir ilerlemesi. ”

IPC Sponsorluk Programı ve Tokyo 2020 Paralimpik Sponsorluk Programı Hakkında: Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları Sponsorluğu iki kategoriye ayrılmıştır: IPC Sponsorluk Programı ve Tokyo 2020 Paralimpik Sponsorluk Programı. Dünya Çapında Paralimpik Ortaklara Paralimpik Oyunların ve onların amblemlerinin (ama Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları'nınkileri hariç) atanmasını kullanma hakkı verilmiştir. Geri kalan üç kategori yerli sponsorlar için belirlenir. En yüksek yerli katmanı Tokyo 2020 Paralimpik Altın Ortakları, ikinci aşama ise Tokyo 2020 Paralimpik Resmi Ortaklarından oluşuyor ve üçüncü seviye ise Tokyo 2020 Paralimpik Resmi Destekçilerinden oluşuyor.

Yurtiçi sponsorlar ayrıca Tokyo 2020'nin Pazarlama Programı'nın temel bileşenleri olacak ve 2020'ye kadar hem Tokyo 2020 Paralimpik Oyunlarının başarılı bir şekilde teslim edilmesinde hem de Japonya'nın Paralimpik takımlarının ortakları olarak vazgeçilmez ortaklar olacaklar. Buna göre, Tokyo 2020'nin amblemler, maskotlar ve sloganlar da dahil olmak üzere Paralimpik adlandırma ve imgelerini kullanma haklarına sahip olacaklar. Pazarlama Programında yer alan tüm sponsorlarla işbirliği içinde, Tokyo 2020 Organizasyon Komitesi hem Japonya hem de dünya için daha parlak bir yarın için katkıda bulunmaya çalışacaktır. Tokyo 2020 Oyunları Sponsorlarına verilen haklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayın: Sponsorluk Programı

Ottobock hakkında: Ottobock Protez, Ortez, İnsan Hareketliliği (tekerlekli sandalyeler, rehabilitasyon cihazları) ve Tıbbi Bakım alanlarında sınırlı hareket kabiliyeti olan insanlar için tıbbi teknoloji ürünleri ve tedavi konseptleri geliştirir. 50'den fazla ülkedeki iştirakler dünya çapında “Made in Germany” kalitesini sunuyor ve 7 binden fazla kişiyi istihdam ediyor. 1919'da kurulduğu günden bu yana aile tarafından yönetilen bir şirket olan Ottobock, aynı zamanda 1988'den beri teknik uzmanlığı ile Paralimpik Oyunları desteklemektedir.

Ottobock Türkiye

Tokyo 2020'nin 63 Paralimpik ortağı, Tokyo 2020 Paralimpik Altın Ortakları olarak yedi Dünya Olimpiyat Ortakları Alibaba, Atos, Bridgestone, Omega, Panasonic, P & G ve Toyota'yı içermektedir.

Tüm sponsorları görmek için lütfen buraya tıklayınız .

Bu makaleyi paylaşabilirsiniz!

author

By Enes

Site Yöneticisi

Dünya'nın hangi ülkesinde olursa olsun engelli insanlarımızın daha rahat yaşamaya hakları vardır. Bunun için öncelik belirtmeden engeli ne olursa olsun o engelleri kaldırmaya yardımcı olmalıyız. Engeller aşılamaz değildir, yeter ki çaba sarf edilsin.